
Коробка 300/300/50мм біла з вікном
54 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: КБ кт5
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 300/300мм, висота - 50мм.
Матеріал - білий мелований картон, щільність 280г/м2
Дуже містка коробка для товарів, подарунків, наборів
Складається із 2-х деталей - основа, кришка
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Со съемной крышкой, С окошком |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴





