Розмір: 165/165мм, висота - 80мм.
Матеріал - картон , щільність 280г/м2, в кришці вікно з прозорого пластику, ззовні кольоровий друк
Містка коробка для товарів, подарунків, наборів, солодощів, текстилю, сувенірів!
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глубина | 165 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | С откидной крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
Информация для заказа
- Цена: 28,80 ₴




