-20%

Коробка 195/130/50мм "Love" (стрічка в комплекті)
53 ₴
42,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: ВП 0028
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 195/130мм, висота - 50мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2, ззовні кольоровий друк
Гарна коробочка для товарів, подарунків, наборів, косметики, білизни
Складається із 1 деталі, самозбірна, стрічка входить в комплект!
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Особенности | С откидной крышкой, С завязками, С рисунком, С надписью |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки зі стрічкою | Коробки зі стрічкою |
| День Валентина | День Валентина |
Информация для заказа
- Цена: 42,40 ₴



