
Коробка 150/150/150мм белая с окном
39 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: КБ КУ1
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір 150/150/150мм
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
З двох сторін вікно, заклеєне прозорим пластиком
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, солодощів, косметики, посуду, текстилю, невеликих предметів.
Складається із 1 деталі, самозбірна
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С откидной крышкой, С окошком, С высокой крышкой |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
Информация для заказа
- Цена: 39 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.




