
Коробка 150/100/53мм белая с окном
39 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: КБ км10
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 150/100мм, висота - 53мм.
Матеріал - картон щільність 280г/м2
Конструкція "сірникова коробка", в кришці міцне пластикове віконце, в комплекті розділювач, можна використовувати і без нього
Містка коробка для товарів, подарунків, наборів, солодощів, текстилю, сувенірів!
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | Выдвижная, С ложементом, С окошком |
| Высота | 53 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
Информация для заказа
- Цена: 39 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.





