Розмір: 200/110мм, висота - 85мм.
Матеріал - крафт картон , щільність 280г/м2
Містка коробка для товарів, подарунків, наборів, солодощів, текстилю, сувенірів!
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Особенности | С откидной крышкой, С высокой крышкой, Для бутылки |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Цвет | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 25,60 ₴








