Розмір: 140 * 120мм, висота - 50мм.
Матеріал - крафт картон, щільність 280г/м2
Складається з 3-х частин - основа, кришка, вкладиш
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів,солодощів, косметики, невеликих предметів.
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Глубина | 120 мм |
| Материал | Картон |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 140 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Особенности | Со съемной крышкой, Для ювелирных изделий |
| Высота | 50 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 31,20 ₴



