Розмір 70/70/30мм.
Матеріал - картон, щільність 270г/м2, ззовні кольоровий друк з глянцевою ламінацією
Дуже гарна, якісна коробочка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Окремо до цієї моделі можна купити поролон, вкладиші і ложементи під прикраси, за посиланням https://my-box.prom.ua/ua/g127742285-lozhementi-vkladishi-trimachi
Складається із 1 деталі, самозбірна
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | С откидной крышкой, Для ювелирных изделий, С рисунком, С надписью |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Узоры и принты | Цветы |
Информация для заказа
- Цена: 21,60 ₴





