-20%

Розмір 70/70/30мм.
Матеріал - картон, щільність 270г/м2, ззовні кольоровий друк з глянцевою ламінацією
Дуже гарна, якісна коробочка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Складається із 1 деталі, самозбірна
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Красный |
| Особенности | С откидной крышкой, Для ювелирных изделий, С рисунком, С надписью |
| Пользовательские характеристики | |
| День Валентина | День Валентина |
Информация для заказа
- Цена: 21,60 ₴





