-50%

Коробка 90/90/50мм "Happy Valentine"
39 ₴
19,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: ВП М0003
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір: 90 * 90мм, висота - 50мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2, ззовні матова+глянцева ламінація!
Складається з 3-х частин - основа, кришка, вкладиш
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів,солодощів, невеликих предметів.
Окремо до цієї моделі можна купити вкладиші і ложементи під прикраси
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Збірка https://www.instagram.com/tv/B55g0C7AqCL/?utm_source=ig_web_copy_link
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Со съемной крышкой |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| День Валентина | День Валентина |
| Кришка+дно | Кришка+дно |
Информация для заказа
- Цена: 19,50 ₴




