Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, солодощів, косметики, невеликих предметів.
Розмір: 90 * 90мм, висота - 50мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Конструкція висувна "сірникова коробка"
Є віконечко, заклеєне прозорим пластиком
Складається з 3-х частин - основа, вкладиш, обечайка
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Квадратная |
| Особенности | Выдвижная, Для ювелирных изделий, С окошком |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Коробки з вікном | Коробки з вікном |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.


