Розмір: 70 * 70мм, висота - 30мм.
Матеріал - картон, щільність 280г/м2
Складається з 2-х частин - основа, вкладиш
Коробка підходить для упаковки біжутерії, кулонів, невеликих і плоских предметів.
Окремо до цієї моделі можна купити поролон, вкладиші і ложементи під прикраси, за посиланням https://my-box.prom.ua/ua/g127742285-lozhementi-vkladishi-trimachi
Коробочка продається без декору.
Усі коробочки відправляються в склеєному, але не зібраному вигляді.
На будь-яку коробку можна нанести ваш логотип
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Особенности | С откидной крышкой, Для ювелирных изделий |
Информация для заказа
- Цена: 16 ₴





