
Пакет 380/320/150мм крафт без ручок, щільність 90г/м2
7,90 ₴
Минимальный заказ — 20 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: ВЛП
Отправка с 16 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пакет без ручок з прямокутним дном, бурий крафт,щільність 90 г/м. кв
Розмір 380/320/150мм
Відмінно підходять для упаковки різних предметів - текстилю, книг, одягу, хендмейду, біжутерії, мила, печива, макаронс, чаю, кави і т. п.
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії (від світло - до темно-коричневого)!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 380 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Плотность бумаги | 90 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7,90 ₴
- Минимальный заказ: 20 шт.







