Наш вибір

Пакет 350/260/150мм білий без ручок, щільність 70г/м2
7,90 ₴
Минимальный заказ — 30 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: ЄП 701
Отправка с 16 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паперовий пакет без ручок с прямокутним дном, білий крафт, щільність 70г/м2
Розмір 350/260/150мм (висота, ширина, дно)
Чудово підходять для упаковки різних товарів - одягу, текстилю, подарунків, іграшок, сувенірів, сухофркутів, солодощів и т.п.
Колір крафту може відрізнятися в залежності від партії
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 260 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 350 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Плотность бумаги | 70 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7,90 ₴
- Минимальный заказ: 30 шт.







