Топ

Пакет крафт саше 220/100/50мм, щільність 70г/м2
2,10 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: ЄП 896
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пакет без ручок типу "саше", бурий крафт,щільність 70 г/м. кв
Розмір 220/100/50мм (висота/ширина/бокові складки)
Відмінно підходять для упаковки невеликих предметів - одягу, текстилю, хендмейду, біжутерії, мила, печива, макаронс, чаю, кави і т. п.
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії (від світло - до темно-коричневого)!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 220 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Плотность бумаги | 70 г/м2 |
| Боковая складка | 50 мм |
| Назначение | Для продуктов |
Информация для заказа
- Цена: 2,10 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.






