
Крафт пакет 350/250/150мм білий з ручками, щільність 80г/м2
15 ₴
Минимальный заказ — 50 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Только оптом
- Код: ЄП 692
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий бюджетний і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 350мм/250мм/150мм (висота, ширина, дно) , щільність 80г/м2, білий крафт, ручки кручені білі.
Нагрузка до 7кг
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 7 кг |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 350 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Белый |
| Плотность бумаги | 80 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 15 ₴
- Минимальный заказ: 50 шт.




