
Крафт пакет 220мм/200мм/100мм білий з ручками, щільність 80г/м2
11 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: ЄП 690
Отправка с 17 мая 2026+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісні крафт пакети від українського виробника!
Чудовий бюджетний і екологічний варіант для пакування будь-яких товарів, подарунків, іграшок, продукції "на винос"
Розмір пакета 220мм/200мм/100мм (висота, ширина, дно) , щільність 80г/м2, білий крафт, ручки кручені білі.
Нагрузка до 3кг
Колір крафта може відрізнятись в залежності від партії!
Доступний оптом і в роздріб.
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатися знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 3 кг |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 220 мм |
| Материал | Крафт белый |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Белый |
| Плотность бумаги | 80 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 11 ₴




