Наш вибір

Пакет крафт 290/210/115мм без ручок, щільність 50г/м2
3,30 ₴
Минимальный заказ — 3 шт.
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Только оптом
- Код: КП 958
+380 (96) 295-92-19
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паперовий пакет без ручок с прямокутним дном, бурий крафт, щільність 50мг
Розмір 290/210/115мм (висота, ширина, дно)
Чудово підходять для упаковки різних товарів - одягу, текстилю, подарунків, іграшок, сувенірів, сухофркутів, солодощів и т.п.
Колір крафту може відрізнятися в залежності від партії
Натискайте кнопку "показати оптові ціни" під вартістю товарів, щоб дізнатись знижку від кількості!
Весь асортимент по упаковці і декору дивіться на сайті https://my-box.prom.ua
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 115 мм |
| Высота | 290 мм |
| Материал | Крафт бурый |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Плотность бумаги | 50 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3,30 ₴
- Минимальный заказ: 3 шт.





